+48 600 884 210  
office@klejplast.pl

Sadłogoszcz 60, 88-192 Piechcin
Województwo kujawsko-pomorskie


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klejplast/ftp/templates/klejplast/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

O nas

KLEJ-PLAST

W branży wykonywania usług lakierniczych działa nieprzerwanie od 2006 roku. Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowych usługach blacharskich, których standard zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Atutem naszej firmy jest wszechstronna oferta specjalistycznych prac, obejmująca m.in. piaskowanie, lakierowanie cystern, przyczep, cementowozów oraz samochodów osobowych, blacharstwo, usługi spawalnicze, klejenie części  plastikowych i metalowych, renowacje różnorodnych sprzętów.

Nasz serwis lakierniczy wyróżnia to, że zajmujemy się cysternami, naczepami, silosami, cementonaczepami, sprzętem specjalistycznym, rolniczym, budowlanym i wodnym. Zajmujemy się również lakierowaniem kontenerów i konstrukcji stalowych. Wykonujemy także konserwację powłoki lakierniczej. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo, ściśle według ustaleń z klientem.

Oferujemy wykonanie napraw powypadkowych pojazdów samochodowych – zarówno aut osobowych, jak i dostawczych oraz ciężarowych. Wykonujemy usługi blacharskie na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się również  piaskowaniem naczep, cystern, felg, konstrukcji  stalowych, kontenerów oraz wszelakich pojedynczych elementów.

Posiadasz cysternę lub przyczepę, która wymaga napraw blacharskich lub ingerencji lakiernika? Nasz zakład lakierniczy specjalizuje się właśnie w tej dziedzinie.

Korzystamy z najwyższej jakości podkładów, szpachli i farb takich firm jak MIPA, HEMPEL, NOVOL, APP, WÜRTH, BARPRIMO, NOBILES, TEKNOPOS, TEKNODUR.

Nasza firma zajmuję się wyceną oraz dobraniem odpowiednich produktów i kolorów według życzenia klienta.

Jeśli nie masz pewności, które z proponowanych przez nas usług będą najbardziej optymalne dla Twojego pojazdu, zdaj się na naszą profesjonalną ocenę. W zależności od stopnia uszkodzenia wozu, zaproponujemy naprawę wgnieceń lub inne prace z zakresu blacharstwa oraz odpowiednie usługi lakiernicze. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć przedstawiających nasze realizacje. Pomogliśmy już wielu właścicielom pojazdów – dołącz do naszych klientów!

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą prac!